pondělí 19. května 2014

Říkejme mu informativní - aneb co bylo, je, a bude

Ano, všichni víme že u mě se "unboxing" a podobné články nedělají - teda spíše nedělali. Ale co si budeme povídat, už více jak týden to tady zeje prázdnotou, a já stále nemám dočtené Tak trochu šílení. A upřímně, jsem z toho šílená já. Mám za sebou dost hektický týden, ve kterém jsem se ke knížce vůbec nedostala, a 100 stránek za 4 dny, je ostuda - ale měla jsem toho vážně moc!

A protože mi ještě "pár" stránek zbývá, recenze se objeví nejspíš až na konci týdne, nejspíš o víkendu.
Ale aby jste věděli , co se chystám číst dál, mám pro vás připravených pár fotografií.Ano, myslí si to každá ženská, a já si to myslím taky. "Mám toho nejlepšího chlapa na světě." To jsem si myslela od začátku, ale znáte to - udělá něco hezkého, má pro vás dárek - a vy si to řeknete znovu.
A milujete knížky tak jako já, a dostanete ty, které si už dlouho přejete..
Dorazil mi také malý nenápadný balíček od Metafory, s malou, nenápadlou knížečkou. Věřím, že velikost nažene v myšlenkách.

A abych byla pilná studentka, měla bych se vrhnout i to školní četby, a alespoň na týden odsunout své knížky a recezní výtisky. 
Radost mi to nedělá, ale nedá se svítit.

Momentálně jsem, a další dva týdny budu na praxích, ze kterých se vracím poněkud zničená - a moje čtecí možnosti budou omezené. V jakým pořadí, a v jaké rychlosti se tady recenze objeví? Netroufám si hádat.

6 komentářů:

 1. Stoletého staříka má už rok půjčeného kamarádka. Docela jsem zvědavá na to, kdy se mi vrátí. :) Koupila jsem ho před dvěma lety za výhru v německé soutěži. To jsem ovšem netušila, že za takovou dobu z něho bude známá knížka. Já mám nějaké štěstí na náhodné kupy. :D :)

  Málo času mají snad všichni. Nestíhám a to jsem jenom na střední. I když jenom.. :D Je to hrůza!
  Moc hezké přírůstky.:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No já na něm byla v pátek v kině, a byla jsem nadšená, smála jsem se od začátku až do konce :D :) musíš se připomenout, nebo se ti už nevrátí :))
   No já do teď čas relativně měla, ale teď jak jsem na praxích a do toho klauzurní zkoušky..tak nějak nezvládám :)

   Vymazat
 2. Z knih na fotkách bych si zrovna nejraději přečetla právě tu povinnou četbu. :-) Staříka jsem si chtěla koupit na veletrhu, ale byl vyprodaný, tak třeba časem. Na recenzi Analfabetky jsem zvědavá, je to výzva, napsat knihu po takovém bestselleru.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se na Analfabetku strašně těším, stejně jako na Staříka..vlastně jako na všechny ty knížky, i ty povinné..:))
   Staříka si určitě kup, všichni ho chválí :)

   Vymazat
 3. Škola je skrátka hrozná, ten nedostatok času na čítanie a blog poznám.:/ Inak ale knižky vyzerajú dobre.:3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Obávám se, že nedostatkem netrpí jen "školou povinní", ale uplně všichni :/
   jsem ráda že se ti můj výběr líbí :)

   Vymazat